Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Konkursy

 • Kalendarz Konkursów MDK 2017/2018

  Młodzieżowy Dom Kultury co roku przygotowuje Kalendarz Konkursów / Imprez adresowany do uczniów wszystkich kaliskich przedszkoli, szkół, placówek oświatowych i kulturalnych, a także do indywidualnych uczestników. Ten na rok szkolny 2017/2018 znajduje się w załączonym pliku.
  Regulaminy konkursów plastycznych, wokalnych i recytatorskich oraz prezentacji tanecznecznych i teatralnych będziemy zamieszczać na stronie na bieżąco. Wysyłamy je również w wersji papierowej na ręce dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek. Szczegółowych informacji udziela p. Magdalena Żarnecka - organizator imprez MDK, tel. 62 767 25 21 (wtorek, czwartek, piątek 8.00 - 13.30)

  >> więcej
 • Festiwal Piosenki Przedszkolaków - eliminacje rejonowe MDK maj 2018

  Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu jest organizatorem eliminacji rejonowych XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2018. Najlepsi soliści z 7 powiatów: kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego i kaliskiego oraz m. Kalisz spotkają się w MDK 29 maja o godz. 10.00 i powalczą o bilet na finał, który odbędzie się 10 czerwca w godzinach od 10:00 do 15:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na terenie przyległym.

   

  Uwaga! Prosimy o przesłanie KART ZGŁOSZEŃ laureatów eliminacji powiatowych do 19 maja na adres MDK, ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz lub mdk.konkursy@op.pl. Wszelkich niezbędnych informacji udziela Magdalena Żarnecka - organizator imprez MDK 62 767 25 21

   

  Wszystko na temat FESTIWALU CZERWONAK 2018
  znajdziiecie na stronie organizatora: www.gok-sokol.pl

  >> więcej
 • Konkurs Plastyczno-Fotograficzny! Czerwiec 2018!

  Zapraszamy dzieci (od 5 roku życia) i młodzież do udziału w Konkursie Plastyczno - Fotograficznym "Pejzaże Kalisza - bramy i podwórka"W tegorocznej edycji konkursu czekamy na prace: plastyczne i fotograficzne poświęcone kaliskim bramom i ukrytym za nimi podwórkom. Zaskocz nas... Wystarczy wykonać pracę samodzielnie, w dowolnej technice, na formacie nie mniejszym niż A3 lub fotografię (także cykle tematyczne) w formacie nie mniejszym niż 13x18 i dostarczyć do MDK do 8 czerwca 2018 r.. Czekamy na prace ze szkół, przedszkoli, placówek i indywidualne. Otwarcie wystawy połączone z wręczenie nagród nastąpi 19 czerwca w MDK. O przyznanych nagrodach i wyróżnieniach laureaci zostaną poinformowani oddzielnym pismem. Werdykt jury zamieścimy także na stronie. Regulamin konkursu w załączeniu.

  >> więcej
 • 18. Konkurs Piosenki Przedszkolaków z "niespodzianką" - 19 kwietnia 2018

  MDK zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (urodzone po 2010 roku) do udziału w 18. KONKURSIE PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW. Tytułowa niespodzianka to szansa dla UWAGA! solistów na zakwalifikowanie się do etapu rejonowego 23. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej CZERWONAK 2018. Konkurs odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. w siedzibie MDK, ul. Fabryczna 13 - 15. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w załączonym REGULAMINIE.

  >> więcej
 • KONKURS PLASTYCZNY dla przedszkolaków

  Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku" adresowany jest do kaliskich przedszkolaków. Zadaniem małych artystów jest wykonanie pracy plastycznej na jeden lub wszystkie z czterech etapów konkursu: LATO, JESIEŃ, ZIMA, WIOSNA. Prace będą oceniane po każdym etapie z podziałem na dwie kategorie wiekowe: 3-4 lata i 5-7 lat i eksponowane w MDK. Wystawa finałowa, na której się znajdą wszystkie nagrodzone prace będzie połączona z uroczystym wręczeniem nagród laureatom "Czterech pór roku". Wszystkie szczegóły i terminy znajdziecie w załączonym Regulaminie

   

  >> więcej