Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

FINAŁ "Czterech Pór Roku" w MDK

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Galerią SZATNIA MDK w środę 26 kwietnia gościł najzdolniejszych plastycznie najmłodszych kaliszan oraz ich rodziców i nauczycieli na wernisażu wystawy pokonkursowej „Cztery Pory Roku”. Jury spośród 1105 nadesłanych na konkurs prac z 19 placówek nagrodziło 50 przedszkolaków, a wyróżnienia przyznało 57 małym artystom. Po raz pierwszy w ponad 30-letniej historii konkursu zdarzyło się, że jedno dziecko zostało laureatem na każdym z czterech etapów. Za ten niezwykły wyczyn specjalną nagrodę otrzymała Liliana Okoniewska z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Kaliszu. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a opiekunom artystycznym – Paniom Przedszkolankom dziękujemy za owocną współpracę.

 

Dodatkowym powodem, że w środowe popołudnie w placówce zrobiło się tłoczno był Dzień Otwarty MDK. Podczas wernisażu uczestnicy nie tylko odebrali zasłużone dyplomy i upominki, zwiedzili wystawę, poczęstowali się słodkościami ale również mogli posłuchać występu wychowanków Pani Ani Bakalarek ze Studia Piosenki WOKALMANIA MDK. Na koniec pozostali nauczyciele zaprosili gości do swoich pracowni.

 

Mamy nadzieję spotkać się z Wami jeszcze nie raz - na organizowanych u nas konkursach lub na zajęciach. Do zobaczenia, u nas jesteście zawsze mile widziani.