Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Dokumenty

 • Zasady naboru do MDK 2024/2025

   

  W załączeniu dokumenty regulujące zasady naboru uczestników na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu: "Zasady rekrutacji do MDK Kalisz", "Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2024/2025",  "Wniosek" do pobrania oraz Klauzula informacyjne.

   

  Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dołączenia do grup w trakcie trwającego już roku szkolnego. W takiej sytuacji bezpośrednio kontaktujecie się z nauczycielem prowadzącym zajęcia. Wystarczy sprawdzić plan zajęć i przyjść na chwilę przed lub po lekcji. Można także skontaktować się mailowo z każdym nauczycielem. Wystarczy skonstruować adres mailowy wg następującego wzoru, bez polskich znaków: imie.nazwisko@mdk.kalisz.pl

   

  Zapraszamy, u nas zawsze jesteście mile widziani :).

  >> więcej
 • Plan zajęć MDK

  W załączeniu Plan zajęć MDK na rok szkolny 2023/24 zaktualizowany 5 lutego 2024 r. UWAGA! Nowe dni i godziny umuzykalnienia i logorytmiki.

  >> więcej
 • Program rozwoju MDK 2021-2026

  Dokument "Program rozwoju Młodziezowego Domu Kultury w Kaliszu na lata 2021 - 2026" został przyjęty do realizacji uchwałą Rady Pedagogicznej na posiedzeniu w dniu 6 września 2021 r.. Tekst w formacie PDF w załączniku.

  >> więcej
 • Logo MDK

  Statut MDK

  W załączeniu Statut Młodzieżowego Domu Kultury im. W. Broniewskiego w Kaliszu - tekst jednolity - uchwalony przez Radę Pedagogiczną 11 kwietnia 2023 r..

  >> więcej
 • Logo MDK

  Misja MDK

  W załączeniu MISJA, CELE i ZADANIA Młodzieżowego Domu Kultury im. w. Broniewskiego w Kaliszu

  >> więcej
 • Regulamin uczestnika MDK

  W załączeniu Regulamin uczestnika zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu

  >> więcej
 • Regulamin Półkolonii MDK

  W załączeniu "Regulamin Półkolonii MDK" obowiązujący od 29 kwietnia 2015 r.

  >> więcej
 • Ewaluacja wewnętrzna

  Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele zapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji wewnętrznej 2020/2021 "Diagnoza umiejętności nauczycieli w posługiwaniu się technologią informatyczno - komunikacyjną".

  >> więcej
 • Logo MDK

  Rada Rodziców MDK

  W załączeniu Regulamin Rady Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego w Kaliszu obowiązujący od 1 września 2011 roku.

  >> więcej
 • Regulamin strony

  W załączeniu REGULAMIN STRONY INTERNETOWEJ Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu www.mdk.kalisz.pl

  >> więcej
 • Dostępność

  W załączeniu treść dokumentu "Dostępność architektoniczna Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu". Pełny zakres dostępności cyfrowej zapewnia strona BIP MDK https://mdkkalisz.bip.gov.pl/ .

  >> więcej