Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Plan zajęć MDK

Parter

Sala

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Studio Piosenki „Wokalmania”

1

Anna Bakalarek

1400-1530 s.1

1400-1745 s.1

1500-1845 s.1

Nauka gry na flecie
i fortepianie dla początkujących

Galeria Szatnia

Łukasz Pieniążek

1530-1610

1500-1630

1330-1615

1500-1630

1330-1500

ZMD ALLA SEMIBREVE

2

Katarzyna Justyńska

Łukasz Pieniążek

1530-1810

Kaliski Chór Nauczycielski

1

Małgorzata Błaszczyk

1700-2000

Gitarowa

1

Borys Przetakiewicz

1300-1600

1200-1545

sobota

Język angielski

2/4

Tomasz Kubis

1730-1900 sala 4

1910-2040

sala 2

1800-1930

sala4

1600-1730

sala 2

Język niemiecki

2

Magda Mazurowska

1600-1730s.2

1730-1900s.2

1545-1715 s.4

Gry planszowe

2

Sylwia Walczak

1600-1900

Plastyczna dziecięca (od 5 lat)

3

Marta Dutka

1400-1530

1530-1700

1400-1530

1530-1700

1400-1530

1530-1700

1400-1530

1530-1700

900-1030

Plastyczna (także dla osób niepełnosprawnych)

3/14

Beata Solińska

1730-1900

1445-1700

1700-2045
„TĘCZA”

1730-1900

Wyrównawcza (język angielski)

4

Małgorzata Piechowiak

900-1330

1330-1545

1330-1545

1330-1545

1430-1645

Terapeutyczno-wyrównawcza

(pomoc w nauce)

4

Beata Paszak

1400-1715

1045-1130

1400-1445

I piętro

Sala

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Umuzykalnienie / rytmika
(5-6 lat)

11

Magdalena Żarnecka

1630-1800

900-945

Gimnastyka korekcyjna

11

Krystyna Pawelec

1300-1515

1345-1645

1330-1545

1345-1645

1345-1645

Teatralna

11

Rafał Paczkowski

1630-1800 s.1

1600-1830

Teatr POBOCZE

1

Majka Graf

17.30 s.4

Pracownia muzyczna (keyboardy)

13

Grzegorz Walendowski

1500-1800

1530-1745

1515-1730

1530-1700

Plastyczna (powyżej 11 lat)

14

Bogusława Kowalczyk

1500-1630

1630-1800

1500-1630

1630-1800

1500-1630

1630-1800

Kreatywna (od 5 lat)

14

Natalia Zawartka-Ignaszak

1530-1700

1730-1900

II piętro

Sala

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Taniec (współczesny) 6 -16 lat

21/11

Ewa Paczkowska

1530-1700 AQUA

1700 - 1830 LUNA

1830 - 2000

s.21

1730-1900

PUMY

1900 - 2000

s.11

1530-1700 LUNA

1700 - 1830 PINEZKI

s. 21

1900-2045

s.11

15301700 AQUA

1700 - 1830 PUMY
1830 - 2000

LUNA s. 21

TPiT PATRIMONIUM
(taniec ludowy z klasyką)

21

Violetta Graczyk

1600-1900

s.21

1600-1900

s. 21

Taniec współczesny

21/11

Magda Mazurowska

1715-1900 s. 11

1900-2100 s. 21

Plastyczna (młodzieżowa +)

23

Janusz Lewandowski

1600-1900

1600-1900

1600-1900

Organizator imprez

22

Magda Żarnecka
Janusz Lewandowski

1300-1630

1600-2030

0830-1330

1600-2030

1300-1845

-----

800-1330

-----

800-1330

-------

Poziom „-1”

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Szkutnicza

 

Krzysztof Czarciński

1600-1900

Galeria „SZATNIA”

 

Beata Solińska
Bogusława Kowalczyk


800-1400

800-1300

800-1200

800-1300

----------