Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Galeria SZATNIA zaprasza

 

W środę 20 marca w Galerii SZATNIA MDK odbyło uroczyste podsumowanie I Edycji Konkursu Plastycznego ROBO-ZWIERZ, połączonego z otwarciem wystawy.

Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło oczywiście laureatów konkursu, ich najbliższych, opiekunów artystycznych i fanów twórczości dziecięcej.

Byli z nami również członkowie jury: prof. UAM, dr hab. Beata Joanna Kotecka oraz Beata Paszak - dyrektor MDK, Leszek Ziąbka - Radny Miasta Kalisza i przyjaciel MDK-owskiej społeczności oraz Emilia Kuczyńska - pomysłodawczyni konkursu, z rąk których laureaci – twórcy najoryginalniejszych, niepowtarzalnych, zaskakujących formą, kształtem, wykorzystanymi materiałami ROBOZWIERZAKÓW otrzymali zasłużone nagrody i wyróżnienia. Podziękowania organizatorzy skierowali także do opiekunów artystycznych, bez których zaangażowania nie było by sukcesu i tak wspaniałej wystawy.

Wszystkim autorom prac zaprezentowanych na wystawie gratulujemy!!!! Ich imiona i nazwiska poznacie zaglądając do PROTOKOŁU z obrad jury. Zapraszamy gorąco do osobistej wizyty w Galerii SZATNIA MDK przy Teatralnej 3 w godzinach pracy placówki 8.00 – 20.00, wystawa będzie prezentowana do 5 kwietnia.