Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Konkurs Piosenki Przedszkolaków - wyniki!

 

Znamy już wyniki XXIII Konkursu Piosenki Przedszkolaków MDK Kalisz 2024 oraz eliminacji powiatowych do XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2024!!! W Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu w kategorii SOLIŚCI, która była jednocześnie eliminacjami powiatowymi do etapu rejonowego XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2024 udział wzięło 10 solistów. W kategorii ZESPOŁY zaprezentowało się 8 grup dziecięcych.

 

Jury w składzie: dr Beata Michalak-Konieczna, dr Anna Szałek, Anna Bakalarek i Grzegorz Walendowski postanowiło w kategorii SOLIŚCI nagrodzić: Jadwigę Talar – Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość” w Kaliszu – Eliminacje rejonowe MDK Kalisz 10.05.24, Nadię Kryś – Publiczne Przedszkole nr.22 w Kaliszu – Eliminacje rejonowe MDK Kalisz 10.05.2 025 oraz wyróżnić: Marię Maturę – Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek w Kaliszu – Eliminacje rejonowe MDK Kalisz 10.05.24 i Julię Przybylską – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Kaliszu – Eliminacje rejonowe MDK Kalisz 10.05.24

 

W kategorii ZESPOŁY nagrodzić: Zespół w składzie: Antoni Janiak, Nela Bielska, Anna Bielska z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 6 w Kaliszu i Zespół w składzie: Wiktor Kwiatek, Blanka Gajewska, Antonina Woźniak z Niepublicznego Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Kaliszu oraz Zespół w składzie: Amelia Zmuda, Laura Wysoczyńska, Zuzanna Kaleta, Wojciech Pawłowski z Niepublicznego Przedszkola „Jacka i Agatki” w Kaliszu Wyróżnienie otrzymały ZESPOŁY w składzie: Marcel Trzęsowski, Stanisław Kurzawa, Michał Rudnicki reprezentujący Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kaliszu oraz Jadwiga Talar i Martyna Bączkiewicz z Publicznego Przedszkola nr 27 „Radość” w Kaliszu.

 

Wszystkim śpiewającym przedszkolakom gratulujemy odwagi i życzymy kolejnych udanych występów, rodzicom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie. Do zobaczenia z nominowanymi do ELIMINACJI REJONOWYCH 10 maja 2024 r..


Więcej zdjęć na MDKowskim FACEBOOKU!