Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Żegnaj LATO na rok...

Jury w składzie:

Janusz Lewandowski – plastyk, nauczyciel MDK

Marta Dutka – plastyk, nauczyciel MDK

Bogusława Kowalczyk – plastyk, nauczyciel MDK

po obejrzeniu 228 prac postanowiło przyznać:


NAGRODY

kat.wiek 3-4 lata

1. Liliana Osińska lat 3,5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

2. Maja Sowińska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 9

3. Zofia Sieklucka lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”

4. Filip Kołodziejczyk lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

5. Liliana Okoniewska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

6. Anna Malanowska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

kat wiek. 5-7 lat

1. Antonia Machowicz lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 9

2. Zuzanna Garula lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

3. Oskar Jarociński lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej

4. Zofia Kwiatkowksa lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 1

5. Szymon Załomski lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 1

6. Pola Wojtkowiak lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

7. Lena Wieleba lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 22

8. Hanna Kasperek lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”

9. Antoni Zasiadły lat 6 – ZSP nr 3 Publiczne Przedszkole nr 31

 

WYRÓŻNIENIA

kat.wiek. 3-4 lata

1. Michał Stępień lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”

2. Gaja Mondry lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 9

3. Maja Sowińska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 9

4. Sara Krause lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

5. Malwina Mulak lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

6. Michalina Wyrzykowska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

kat.wiek. 5-7 lat

1. Marcelina Balińska lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

2. Milena Kornacka lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 22

3. Olek Gruszka lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”

4. Maria Siczyńska lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej

5. Antoni Matuszewski lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej

6. Lena Kowalska lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 17

7. Oliwia Dwórczyk lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 17

8. Maja Kizawska lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 17

9. Jakub Nowicki lat 6 - Szkoła Podstawowa nr 17

10. Aleksandra Skonieczna lat 6 (2 prace)– Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

11. Maja Pawłowska lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

12. Antonina Lewandowska lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”