Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

MDK na SCENIE STUDIUM

 

Grupa teatralna TA STRONA MDK w poniedziałkowy wieczór 23 stycznia miała zaszczyt wystąpić jako gość SCENY STUDIUM. Zespół pokazał przedstawienie „Orkiestra albo symfonia” na podstawie dramatu Bogusława Schaeffera w reżyserii opiekuna grupy - Rafała Paczkowskiego.

Dalsza część wieczoru dla MDKowiczów była nie mniej ekscytująca. Już jako widzowie, obejrzeli kreacje starszych kolegów - słuchaczy I i II roku tańca i teatru Studium Animatorów, którzy zaprezentowali m.in. etiudę „Fauny” inspirowaną spektaklem „Popołudnie fauna” czy kompozycję pt. „Denerwuje mnie”. Pojawiły się też nawiązania do klasyki w etiudzie „Menuet” do muzyki Luiggiego Boccheriniego i taneczne klimaty rodem z czasów Gatsby`ego w choreografii „Chodźmy się wytańczyć”. Wszystkie te etiudy opieką artystyczną objęła Anna Wytych-Wierzgacz. Słuchacze na kierunku „Teatr” zaprezentowali fragment  spektaklu „Lifting” w reżyserii Małgorzaty Kałędkiewicz.

Dziękujemy ekipie Policealnego Studium Animatorów Kultury w Kaliszu za to inspirujące spotkanie, które czasami okazuje się pomysłem na życie.

Zdjęcia STUDIUM ANIMATORÓW KULTURY w KALISZU