Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Konkurs WOLNOŚĆ BEZ NAŁOGÓW wyniki!

Lp.

Imię i nazwisko

Wiek

Szkoła/placówka

Opiekun artystyczny

1.

Zofia Szeliga

4

Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Agata Bartczak, Bożena Karpisiewicz

2.

Kalina Pawłowska

5

Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Sylwia Przybylska

3.

Antonina Machowicz

6

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Beata Solińska

4.

Lena Gul

7

Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu

Ewa Pszczoła

5.

Hanna Łyszczak

7

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Beata Solińska

6.

Nina Wcisłek

7

Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu

Ewa Pszczoła

7.

Nadia Balcerzak

7

Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu

Ewa Pszczoła

8.

Tobiasz Fułek

8

Szkoła Podstawowa w Rychnowie

Renata Kościelak

9.

Aleksandra Kozłowska

9

Szkoła Podstawowa w Rychnowie

Renata Kościelak

10.

Zofia Szafrańska

10

Szkoła Podstawowa w Rychnowie

Renata Kościelak

11.

Adam Nowaczyk

10

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Bogusława Kowalczyk

12.

Magdalena Józefiak

10

Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu

Krystyna Witasiak

13.

Marcel Woźniak

10

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Bogusława Kowalczyk

14.

Wirginia Hajdziony

10

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kaliszu

Beata Ławińska

15.

Antonina Grzelak

10

Szkoła Podstawowa nr 1 2 w Kaliszu

Krystyna Witasiak

16.

Malwina Nowicka

11

Szkoła Podstawowa nr 11 w Kaliszu

17.

Julia Buczek

11

Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu

Krystyna Witasiak

18.

Wiktoria Karolak

11

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu

Sylwia Odziemska

19.

Patrycja Kobza

11

Szkoła Podstawowa nr 15 w Kaliszu

Agnieszka Krawczyk

20.

Wiktor Lewandowski

12

Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu

Sylwia Biniek

21.

Tomasz Biruków

12

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2

Jarosław Napora

22.

Natalia Markowska

12

Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu

Sylwia Biniek

23.

Agata Karolak

13

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu

Sylwia Odziemska

24.

Lena Bulik

13

Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu

25.

Zuzanna Wojciechowska

13

Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu

Magdalena Magdańska

26.

Tomasz Sroka

13

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kaliszu

Jarosław Napora

27.

Leonila Hlibichuk

14

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Bogusława Kowalczyk

28.

Maja Poprawa

14

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kaliszu

Beata Ławińska

29.

Marcelina Nowicka

15

II Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

30.

Magdalena Tatarowicz

16

I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

31.

Michał Machowski

17

II Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

32.

Weronika Samulak

18

IV Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Violetta Olejnik

33.

Anna Chaładyn

Grupa TĘCZA MDK w Kaliszu

Beata Solińska

34.

Teresa Kawczyńska

Grupa TĘCZA MDK w Kaliszu

Beata Solińska