Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Podwodny świat w MDK - wyniki, marzec 2022

 

We wtorek 22 marca o godz. 16.00 oficjalnie otworzyliśmy wystawę i wręczyliśmy nagrody w konkursie plastycznym PODWODNY ŚWIAT.

 

Wskoczyliśmy pod wodę i... zrobiło się w MDK niebiesko i bajkowo, a to za sprawą 564 prac, które wpłynęły na Konkurs Plastyczny "Podwodny świat". Wyłowienie z morza rysunków, wyklejanek, prac przestrzennych tych najlepszych, najciekawszych, nieoczywistych było nie lada wyzwaniem dla jurorów: Moniki Marek, Beaty Paszak, Janusza Lewandowskiego i Magdy Żarneckiej. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców i przyznano 23 nagrody i 62 wyróżnienia. Lista laureatów w załączeniu.

Otwarcie wystawy zaplanowaliśmy na 22 marca na godz. 16.00 w Galerii SZATNIA MDK, na które zapraszamy osoby nagrodzone. UWAGA!!! Dla wyróżnionych też oczywiście mamy przygotowane dyplomy i upominki (za sprawą naszych niezawodnych sponsorów :)), które będą czekały na portierni MDK od dnia otwarcia wystawy, którą będzie można zwiedzać w godzinach pracy placówki od 8.00 do 20.00 od wtorku 22 marca.