🎭 Wyjazd do Teatru „Capitol” we Wrocławiu 🎭
Informacja dla uczestników wycieczki w dniu 30 maja 2026 r. (sobota) do Teatru CAPITOL we Wrocławiu na spektakl „Alicja”. ✨
🚌 Plan wyjazdu:
• Wyjazd o godz. 7.30 z placu spod kaliskiego teatru.
• Godz. 11.00–12.30 – spektakl „Alicja” (bez przerwy). 🎭
• Około godz. 13.00–13.30 – wyjazd z Wrocławia.
• W drodze powrotnej, odpowiadając na liczne prośby uczestników 😊, planowany jest postój w McDonaldzie 🍟🍔
• Powrót około godz. 17.00 na plac przed teatrem.
📌 Prosimy, aby uczestnicy:
• zabrali ze sobą wodę na drogę 💧
• przed wyjazdem zjedli wartościowe śniadanie 🥪🍎
• osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną pamiętały o odpowiednich lekach 💊
Życzymy wszystkim udanego wyjazdu, wielu wrażeń i wspaniałej teatralnej przygody! 🌟🎶





