Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

X Kaliski Tydzień Zdrowia z MDK :)

 

Każdy tydzień w MDK to 5, czasami 6 dni, a nawet nocy wspólnej nauki, zabawy, relacji i interakcji... ale ten miniony na dłuuugo zostanie w naszej pamięci. Jednym z powodów był X Jubileuszowy Kaliski Tydzień Zdrowia i udział MDKowskiej ekipy w serii wydarzeń z nim związanych.

 

Mieliśmy zaszczyt, na zaproszenie Organizatora - Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Kaliszu - odśpiewać "hymn zdrowia" na inauguracji imprezy w poniedziałek 29 maja. Wokalmaniacy z MDK w składzie: Maria Fabjańska, Dawid Muszyński, Zuzanna Rączek i Zuzanna Koser pod kierunkiem p. Ani Bakalarek wykonali piosenkę, która wygrała w konkursie na tekst promujący Kaliski Tydzień Zdrowia.

 

Cudnym dla nas dniem był także piątek 2 czerwca. Oprócz muzycznego akcentu na scenę zostali zaproszeni laureaci konkursu plastycznego: Edyta Kawecka, Teresa Kawczyńska, Adam Zasiadły i Krzysztof Suszyński, którzy są uczestnikami grupy TĘCZA MDK i osiągają artystyczne sukcesy pod skrzydłami p. Beaty Solińskiej. Podziekowanie odebrała także p. Beata Paszak dyrektor Młodziezowego Domu Kultury w Kaliszu za okazaną współpracę przy organizacji Kaliskiego Tygodnia Zdrowia 2023 :).