Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

WIOSNA w MDK!

 

Mamy to!!! W Młodzieżowym Domu Kultury doczekaliśmy się już WIOSNY i to w wielu wymiarach. W donicach zakwitły bratki, w wejściu zagnieździł się wiosenny ptak cudak, a MDK-owską galerię „Cztery pory roku” ozdobiły najpiękniejsze prace kaliskich przedszkolaków, nadesłane na „wiosenny” etap konkursu.

 

Po raz ostatni w tym roku szkolnym, jury wybierało prace do nagród i wyróżnień w Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku”. Spośród 250 prac na wystawę trafiły 24 obrazy, które dołączy do ekspozycji przygotowanej wcześniej: latem, jesienią i zimą.

 

UWAGA, UWAGA, BUM TARRA BUM!!! Mamy też już ustalony termin finału „Czterech pór roku”. Zapraszamy wszystkich laureatów na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej 26 kwietnia 2023 roku o godz. 16.00 do Galerii SZATNIA MDK, ul. Teatralna 3.  Dla tych, którzy zdobyli NAGRODY przygotujemy upominki, WYRÓŻNIENI otrzymają pamiątkowe dyplomy. Będzie też coś na słodko, jak na prawdziwym wernisażu być powinno. Gratulujemy i czekamy na Was, w tym dniu otworzymy wszystkie drzwi do naszych pracowni: plastycznych, muzycznych i teatralnych, sal tanecznych i garderób, studia nagrań, będziecie mogli poznać także naszych nauczycieli.