Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Sukcesy WOKALMANIACZEK! czerwiec 2017

Ada Jarek to zdobywczyni I. miejsca podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Talent Voice". Ta utalentowana siedmiolatka to najmłodsza podopieczna Studia Piosenki WOKALMANIA MDK. Ada wygrała, nie tylko w swojej kategorii wiekowej, ale również możliwość uczestnictwa w nagraniach płyty laureatów Konkursu Talent Voice!

W ubiegłą sobotę 10.06.2017 w auli UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu odbył się II Ogólnopolski Konkurs Wokalny dla dzieci "Talent Voice". Na scenie zaprezentowało się blisko 90 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. Ogromna ilość uczestników oraz ich umiejętności wokalne sprawiły, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Solistów oceniało profesjonalne jury w składzie: Kama Kowalewska-aktorka filmowa i teatralna, Natalia Szymańska-dyrektor szkoły wokalnej Talent Studio, Adam Michalak-wykładowca na Wydziale Artystycznym UAM w Kaliszu.
Z Młodzieżowego Domu Kultury w konkursie wzięło udział 8 solistek w trzech kategoriach wiekowych przygotowanych przez Panią Annę Bakalarek: Amelia Grzelaczyk, Nikola Antczak, Natalia Przybyła, Gabriela Garbowska, Ada Jarek, Zofia Kaczmarek, Oliwia Kowalska i Julia Sztebner. Dziewczynki zaprezentowały się świetnie! Pomimo zmęczenia, prawie 9 godzinnym oczekiwaniem na Finał Konkursu, dzieci z radością uczestniczyły w loterii nagród, która zakończyła sobotni konkurs. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych Wokalmaniaczek!