Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

SCHOLA CANTORUM po raz 43!

Jako współorganizatorzy, z radością informujemy, że 22 kwietnia rozpocznie się 43. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej SCHOLA CANTORUM Kalisz' 2021.
W tym roku Festiwal przyjmie formułę online i odbędzie się na podstawie nagrań przesłanych przez zespoły zakwalifikowane do tegorocznej edycji. Wszystkie relacje z koncertów, przesłuchań konkursowych, wystaw prac plastycznych, warsztatów 43. Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej SCHOLA CANTORUM będą zamieszczane w czasie trwania Festiwalu na stronie internetowej: www.scholacantorum.kalisz.pl, na Fb Festiwalu:
https://www.facebook.com/scholacantorumkalisz
oraz na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UCJhX5JIcCSCBQUHMtg0uKGg Szczególnie gorąco zachęcamy do kibicowania MDKowskim reprezentantom: Zespołowi Muzyki Dawnej ALLA SEMIBREVE pod kierunkiem p. Katarzyny Justyńskiej i Kaliskiemu Chórowi Nauczycielskiemu pod dyrekcją p. Małgorzaty Błaszczyk. Program 43. Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej znajduje się na stronie Organizatora Kaliskiego Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży SCHOLA CANTORUM w materiałach do pobrania. Zapraszamy!!!