Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Rada Młodzieży zaprasza!

 

W ostatni czwartek - 12 października - zebrało się liczne grono uczestników zajęć MDK. Wybraliśmy przedstawicieli – łączników - z czterech pracowni, oni będą mieli zawsze informacje na temat naszych działań, będą też zbierać Wasze opinie i pomysły i przedstawiać je dalej. Szukajcie kontaktu z nimi w Waszych pracowniach:) dopytujcie o plany i zamiary Rady Młodzieży: ♣ Pracownia językowa/wokalna: KAROLINA Gałecka ♥ Pracownia teatralna: BASIA Skopińska ♦ Pracownia taneczna: WIKTORIA Wieczorek ♣ Pracownia plastyczna: GABRYSIA Marczak

 

Na naszym spotkaniu ustaliliśmy plan na 25 października, na które już dzisiaj Was zapraszamy

 

25 października (środa) organizujemy jesienne wyjście z halloweenowym akcentem:) dla wszystkich 7-klasistów i starszych. Spotykamy się w MDK o godz. 16.00 - każdy w czarno-czerwonym stroju - akcent mroczny, dyniowy lub pajęczy mile widziany:), formujemy korowód i wyruszamy na jesienny spacer ulicami Kalisza, na drogę mamy przygotowane kolorowe balony z logo MDK, które będziemy wręczać spotkanym mieszkańcom Kalisza. O 17.45 czeka już na nas Kino Centrum ze specjalnym seansem „Nawiedzonego dworu”. Cena biletu 12 zł.

O chęci uczestnictwa w spotkaniu informujcie naszych łączników, nauczycieli lub opiekunów Rady Młodzieży (Rafał Paczkowski, Magda Mazurowska), pieniążków na kino nie zbieramy wcześniej, bilety kupimy na miejscu:)

 

Czekamy na Was w środę 25 października o godz. 16.00, sala kameralna na parterze. Do zobaczenia!