Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Rada Młodzieży MDK! Nowy skład!

 

Na zebranie Rady Młodzieży MDK (ostatnia środa kwietnia) dotarło liczne grono uczestników zajęć, pojawili się wychowankowie pracowni: tanecznej, teatralnej, plastycznej, językowej i muzycznej. Wybraliśmy skład, który przez najbliższe miesiące będzie przewodniczył Radzie Młodzieży: Marysia Wierzgacz (pracownia teatralna), Karolina Gałecka (pracownia językowa i wokalna), Wiktoria Wieczorek (pracownia taneczna i językowa) i Gabriela Marczak (pracownia plastyczna).

 

 

Te dziewczyny czekają na Wasze pomysły, sugestie i są przedstawicielkami naszej młodej społeczności MDK! A to, że jesteście kreatywni, chcecie działać i się integrować, to jest pewne! No to do dzieła!

Z okazji DNIA DZIECKA szykuje się wielka akcja w placówce! Kochani! Zapraszamy na NOCKĘ w MDK! 2 czerwca od godz. 19.00!!! Tego jeszcze u nas nie było ♥♥♥.

 

Zapraszamy uczestników zajęć powyżej 11 roku życia! W planach:

♣ Gry i zabawy integracyjne

♥ Karaoke z naszą WOKALMANIĄ

♦ Disco z niespodziankami

♣ Warsztaty w pracowni projektowo - krawieckiej

♥ Zabawa z Escape Room w naszych pracowniach

♦ Wieczorne seanse bajkowo - filmowe

♣ Wspólna pizza i wspólne nocowanie na dużej sali MDK!

 

Będziemy się bawić, śmiać i przede wszystkim integrować! Poznamy się lepiej! Będziemy mieć na to całą noc! Przynosimy swoje karimaty, śpiwory, poduszeczki i może jakieś przekąski! Wpisowe na NOCKĘ -10 zł (za to zafundujemy sobie wieczorną pizzę dla wszystkich. Zapisy w sekretariacie MDK w godz. 8.00 – 15.00! Do zobaczenia w świetle księżyca.