Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Pomagajmy! Nie ustawajmy!

 

Wychowankowie MDK, wzorem nauczycieli i pracowników, chcą także dołączyć się do akcji wspierającej osoby, które docierają do nas z objętej wojną Ukrainy!

 

Mamy informacje z kaliskich fundacji i wiemy, że zaczyna brakować bardzo wielu rzeczy: żywności, środków higieny osobistej, proszków do prania, ubrań (zwłaszcza dla kobiet i dzieci - w tym bielizny, klapek pod prysznic, kurtek wiosennych, obuwia), leków i środków opatrunkowych; potrzebne są też garnki, czajniki elektryczne, termosy, poduszki.

Zajrzyjmy do swoich szaf przed wiosną - może jest w niej coś, czego my już nie potrzebujemy, a na co ktoś czeka. Może jesteśmy w stanie zakupić proszek, pastę i szczoteczkę do zębów lub paczkę makaronu przy okazji naszych zakupów! Każdy, nawet najmniejszy zakup, będzie wymiernym gestem pomocy!

Rzeczy zbieramy do 28 marca - przynieście je do MDK- możecie przekazać je swoim nauczycielom na zajęciach, zostawić na portierni lub w Galerii SZATNIA! Rada Młodzieży MDK wraz z opiekunami wszystkie dary posortuje i przekaże we właściwe miejsce!!!