Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Nocka w MDK

...również misternie przygotowane escape roomy, w których nasi uczestnicy wytężali umysły i kombinowali na wszelkie możliwe sposoby, by dotrzeć do celu i wzorem Sherlocka Holmesa rozwiązać wszystkie zawiłe zagadki:) Escape roomy przygotowała Rada Młodzieży wraz z uczestnikami zajęć z pracowni plastycznej, tanecznej i teatralnej.

Zbliżała się północ, a nam ciągle było mało! Na koniec, zanim ułożyliśmy się na naszych karimatach, czekały jeszcze dwie atrakcje! Rada Młodzieży i pracownia językowa z p. Magdą Mazurowską przygotowały quizy w aplikacji kahoot na temat MDK-u, nauczycieli, pracowni i różnych zakamarków naszej placówki! Trzeba przyznać, że nasi uczniowie maja sporą wiedzę na temat MDK - z zagadkami poradzili sobie na medal!

Pani dyrektor dostała w tym momencie informację, że zmierzamy w kierunku miejsca spania…i spokojne położyła się spać, a na sali gimnastycznej, dokąd podążyliśmy mocno po przekroczeniu godziny zero, czekała na nas jeszcze jedna atrakcja wieczoru. Pracownie taneczne przygotowały mały przedpremierowy pokaz etiud, które będą prezentowane podczas Wieczoru Teatralno-Tanecznego w CKiS 13 czerwca! Dziewczęta dostały gromkie brawa, co świadczyło o tym, że nikt nie przysypiał na pokazie, choć godzina była późno zacna…a i dla tancerek było to niecodzienne doświadczenie, zatańczyć przed publicznością w otulinie głębokiej nocy. No miało to swój klimat!

 

Na moje pytanie pani Magdy, czy robimy nockę za rok, padła tylko jedna odpowiedź: taaaaaaak! Zatem moi dzielni i wspaniali muszkieterowie, widzimy się za rok!

Tekst: M.M.

 

PS. Wielkie podziękowania dla całej kadry i sekretarza placówki, którzy pojawili się na nocce: Grzegorz Walendowski, Kasia Krzyżaniak, Anna Bakalarek, Emilka Kuczyńska, Viola Graczyk, Daniel Zmyślony, Agnieszka Herszel, a ukłony szczególne i uściski dla nauczycielek, które zostały do samego rana i były strażniczkami naszego nocnego domowego MDKowskiego ogniska: Ewa Paczkowska, Beata Solińska i Bogusia Kowalczyk!!!