Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Najlepsze Recytatorki 2012

Finał Konkursu "Zabawa z Poezją" odbył się w MDK w sobotnie przedpołudnie 24 marca. Jury w składzie: Elżbieta Orłowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej - współorganizatora konkursu oraz Beata Paszak, Majka Graf, Małgorzata Piechowiak i Magdalena Mazurowska po wysłuchaniu 34 recytatorów wyłonionych podczas dwóch etapów eliminacyjnych, wyróżniło dodatkowo: Marysię Wierzgacz z Publicznego Przedszkola nr 12, Mateusza Walczaka ze SP nr 17 i Martę Brodnicką z "7". Obrady komisji konkursowej były w tym roku wyjątkowo burzliwe i długie. Niezwykle trudno było wybrać tego jednego - NAJLEPSZEGO RECYTATORA - z wyrównanego poziomem grona finalistów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji "Zabawy z Poezją" nie kończą jeszcze konkursowych potyczek. Już na początku kwietnia będą reprezentować Kalisz podczas eliminacji rejonowych do finału XXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Gabrysi Tomaszewskiej i Wiktorii Błaszczyk towarzyszyć będą, również wybrane podczas sobotniego finału, Anita Szychowska i Katarzyna Zgarda ze Szkoły Podstawowej nr 14. Mocno trzymamy za nie kciuki!

Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez organizatorów: MDK i Miejską Bibliotekę Publiczną, którzy wspólnie realizują konkurs od 25 lat.

Relacji z eliminacji i nazwisk finalistów szukajcie w zakładce: Relacje z imprez

  • Finał Zabawy z Poezją MDK 2012
  • Finał "Zabawy z poezją" MDK 2012
  • Finał "Zabawy z poezją" MDK 2012
  • Finał "Zabawy z poezją" MDK 2012
  • Finał "Zabawy z poezją" MDK 2012
  • Finał Zabawy z Poezją MDK 2012