Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Magiczna Irlandia w MDK

NAGRODY:

1. Nina Pietras, 6 latPP nr 27 „Radość”

2. Antonina Bydłowska, 7 lat - MDK Kalisz

3. Tymoteusz Kujawiński, 7 lat SP nr 17 w Kaliszu

4. Jakub Brzuchalski, 8 lat - MDK Kalisz

5. Natalia Adamczyk, 11 lat – MDK Kalisz

6. Malwina Mikołajewska, 12 lat – MDK Kalisz

7. Natalia Tułacz, 13 lat GOK Brzeziny

8. Zofia Światła, 13 lat – MDK Kalisz

9. Weronika Urban, 13 lat – MDK Kalisz

10. Monika Jaskuła, 16 latGOK Brzeziny – zestaw prac

11. Michał Rycerski, 17 lat Liceum Plastyczne

12. Paweł Kucharski – MDK Kalisz

13. Anna Chaładyn – MDK Kalisz

14. Wiesław Hajdziony – MDK Kalisz

15. Teresa Kawczyńska – MDK Kalisz

WYRÓŻNIENIA:

1. Lena Juszczak, 4 lata – Oddział Przedszkolny w SP w Gostyczynie

2. Liliana Sobczak, 5 lat – NP „Stokrotka” w Kaliszu

3. Gloria Borecka, 8lat – MDK Kalisz

4. Julia Przybył , 8 lat – SP 6 w Kaliszu

5. Zofia Strzelec, 10 lat – SP im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

6. Sonia Świerczyńska, 5 lat – PN „Szczęśliwa 13” w Kaliszu

7. Laura Kuś, 6 lat – PP 27 „Radość” w Kaliszu

8. Maria Skrobisz, 6 lat – PP nr 9 w Kaliszu

9. Marcel Aleksandrowicz, 7 lat – SP nr 3

10. Zofia Kulawinek, 9 lat – MDK Kalisz

11. Zuzanna Lipatow, 9 lat – MDK Kalisz

12. Hanna Chwetkowska, 7 lat – MDK Kalisz

13. Jan Marek, 8 lat - MDK Kalisz

14. Zuzanna Bidka, 8 lat - MDK Kalisz

15. Dominika Spaleniak, 11 lat - MDK Kalisz

16. Wiktor Bryłowski, 12 lat - MDK Kalisz

17. Aurelia Barczewska, 13 lat - MDK Kalisz

18. Aleksandra Lichosyt, 13 lat - SP nr 8 w Kaliszu

19. Agnieszka Raszewska, 11 lat – SP nr 15 w Kaliszu

20. Wiktoria Tułacz, 16 lat - MDK Kalisz

21. Daria Lamek, 16 lat – Liceum Plastyczne w Kaliszu

22. Marcin Golec - MDK Kalisz

23. Marta Sołtysiak - MDK Kalisz

24. Joanna Starońska - MDK Kalisz

Jury przyznało również nagrodę, ufundowaną przez pana Krzysztofa Schramma Konsula Honorowego w Poznaniu, za pracę zbiorową dla Jakuba Kani, Tomasza Gałkowskiego i Brunona Elżanowskiego ze SP nr 2.