Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Konkurs na projekt i realizację GRAFFITI rozstrzygnięty!

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Sekcją Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Kaliszu zaprosił dzieci, młodzież i młodych duchem dorosłych:) do udziału w Konkursie Plastycznym na projekt i realizację GRAFFITI "Plan na zdrowie". Konkurs honorowym patronatem objął Prezydenta Miasta Kalisza w ramach VIII Kaliskiego Tygodnia Zdrowia 2021.

 

Na projekty czekaliśmy do 21 maja 2021 r.. Wpłynęły 83 prace konkursowe. Jury w składzie przedstawicieli: Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, Miasta Kalisza i Starostwa Powiatowego, Kuratorium Oświaty, Książnicy Pedagogicznej, Akademii Kaliskiej, Straży Miejskiej i Młodzieżowego Domu Kultury do nagród wytypowało 4 młodych twórców, przyznało również 11 wyróżnień.


Osoby NAGRODZONE: Nadię Michalską ze SP Nr 1, Helenę Jakubowską z MDK, Tobiasza Jaworskiego z "14" i Piotra Kamińskiego z Liceum Plastycznego, zanim zaprosimy do realizacji projektu w realu,  zapraszamy na uroczysty finał Kaliskiego Tygodnia Zdrowia do Książnicy Pedagogicznej przy ul. Południowej 62 - 11 czerwca o godz. 12.00.

WYRÓŻNIONYCH uhonorujemy w Galerii SZATNIA MDK, ul. Teatralna 3 również 11 czerwca o godz. 12.00. Lista laureatów w załączonym PROTOKOLE. Serdecznie gratulujemy :).