Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Finał CZTERECH PÓR ROKU

 

NAGRODZENI w Konkursie Plastycznym CZTERY PORY ROKU

LATO

1. Aleksandra Płucienniczak lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

2. Zofia Wasik lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

3. Adam Michalski lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

4. Piotr Duczmański lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1

5. Julia Dunajska i Weronika Kuc lat 3 – Niepubliczne Przedszkole „Szczęśliwa 13”

6. Miłosz Kałużny lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

7. Jagoda Pipia lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

8. Izabela Kornacka lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Szczęśliwa 13”

9. Michalina Kaleta lat 5 – Publiczne Przedszkole „Bajka”

10. Victoria Troczyńska lat 5 – Zespół Szkolono-Przedszkolny nr 3 Kalisz

11. Zuzanna Limiszewska lat 6 – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Stawiszynie Filia Petryki

12. Dawid Żeczow lat 6 – Publiczne Przedeszkole nr 9

13. Natalia Bączkiewicz lat 6– Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”

14. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

15. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

JESIEŃ

1. Hania Staszak lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

2. Lena Kowalska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

3. Maja Sowa lat 3 – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatki

4. Zuzanna Choja lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 27 Radość

5. Alan Janaczyk lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 27

6. Pola Zajdel lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

7. Jakub Bruś lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”

8. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

9. Natalia Matyjak lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

10. Maja Surma lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

11. Antosia Kryszak lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. M. Konopnickiej

12. Nikodem Kaczkowski lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. M Konopnickiej

13. Magdalena Napruszewska lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 22

14. Aleksandra Rybarczyk lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 22

15. Weronika Kasprzak – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatki

16. Laura Poniatowska lat 5 – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatka

17. Jaś Krzymiński lat 6 - Niepubliczne Przedszkole NIEZAPOMINAJKA

ZIMA

1. Mikołaj Czechowicz lat 4  - Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

2. Amelia Pawlaczyk lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

3. Dawid Żeczow lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 9

4. Sara Tyc lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

5. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

6. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

7. Jędrzej Cichoń lat 6 – Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek

8. Weronika Kolenda lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”

WIOSNA

1. Miłosz Chojnacki lat 4 – Szkoła Podstawowa z Punktem Przedszkolnym w Rychnowie

2. Pola Styś lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

3. Zofia Kościelak lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

4. Oliwia Górska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

5. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1

6. Wojtek Kałużny lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

7. Amelka Humelt lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

8. Sara Tyc lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”

9. Katarzyna Mielcarek lat 6 – Szkoła Podstawowa z Punktem Przedszkolnym w Rychnowie

10. Michalina Kaleta lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”

11. Jan Kraszkiewicz lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Jacka i Agatki