Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Dobre praktyki z Torunia...

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu plastyką stoi! W czterech pracowniach plastycznych swoje pasje rozwiją dzieci od 5 roku życia, młodzież i studenci. Prowadzimy też zajęcia dedykowane osobom z niepełnosprawnościami, w grupie TĘCZA wiek nie ma znaczenia :). Ponadto zapraszamy kaliskich uczniów do udziału w różnorodnych konkursach. Prowadzimy działalność warsztatową i wystawienniczą w ramach Galerii SZATNIA MDK. Jesteśmy otwarci na współpracę lokalną i o zasięgu ogólnopolskim i o tym dzisjaj...

 

Jest nam bardzo miło ogłosić, że w maju 2021 nasza placówka została partnerm akcji: oTWÓRZ DOM, który firmuje Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, a dofinansowuje Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

oTWÓRZ DOM to projekt edukacyjno-plastyczny w duchu hasła "zrób to sam" dla małych i dużych, całych rodzin. W imieniu organizatorów zachęcamy do działania i zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością. Gdzie? W sieci. Do kiedy? Do końca listopada 2021. Szczegóły na stronie Galerii Dziecka i FB.