Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

"Zabawa z poezją" - WYNIKI! listopad 2021

 

W sobotnie przedpołudnie 20 listopada w MDK odbyły się pierwsze eliminacje do Konkursu Recytatorskiego "Zabawa z poezją". Na zaproszenie organizatorów: Młodzieżowego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu zaprezentowało się 38 uczniów kaliskich i okoliczny szkół podstawowych. Jury w składzie: Beata Paszak dyrektor MDK, Anna Katarzyna Raczko przedstawiciel biblioteki, Małgorzata Jackowska i Magdalena Żarnecka do finału zakwalifikowało 11 recytatorów w dwóch kategoriach: klasy 0- 3 i 4 - 8.

 

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Zuzanna Szymańska i Małgorzata Rzepka z ZSP EDUKATOR, Magdalena Jarczewska z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2, Wiktoria Mrugalska i Helena Pisula ze SP Nr 10, Miłosz Wojtczak (zgłoszenie indywidualne), Lena Pawlak ze SP w Rychnowie, Jagoda Kowalczyk i Lena Latańska z "17", Oskar Wojsa ze SP w Koźminku i Wiktor Miński ze SP Nr 24 w Kaliszu. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy upominki, o które zadbała p. Magda - organizatorka imprez MDK.

 

W imieniu organizatorów gratulujemy wszystkim recytatorom udanych występów, a ich rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za stworzenie młodym aktorom przyjaznej, wspierającej atmosfery. BRAWO WY!!!

 

Więcej fotek na FACEBOOKU

 

Terminy i szczegóły kolejnych eliminacji i wiosennego finału znajdziecie w zakładce KONKURSY.