Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Fabryczna 13-15, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

"Kopciuszek " w wykonaniu uczestników pracowni MDK czerwiec 2018

Spektaklem "Kopciuszek" na scenie Centrum Kultury i Sztuki, zespoły artystyczne pracowni MDK podsumowały dobiegający końca rok szkolny 2017/2018.

Reżyserem przedstawienia, w którym wzięło udział blisko stu wykonawców, był pan Rafał Paczkowski, opiekun grupy teatralnej TA STRONA. W speaktaklu wystąpiły zespoły pracowni tanecznych pod kierownictwem pani Ewy Paczkowskiej, Violetty Graczyk i Barbary Juszczak. Zaprezentowali sie także nasi najmłodsi uczestnicy - dzieci z pracowni zajęć umuzykalniających pod opieką pani Magdaleny Żarneckiej, Studio Piosenki WOKALMANIA pod kierownictwem pani Anny Bakalarek oraz Zespół Muzyki Dawnej ALLA SEMIBREVE prowadzony przez pana Łukasza Pieniążka.

Przedstawienie nie byłoby tak udane gdyby nie zaangażowanie i pomoc pana Grzegorza Walendowskiego, który wcielił sie w rolę akustyka, pani Magdaleny Mazurowskiej, która czuwała nad oświetleniem spektaklu, pana Janusza Lewandowskiego, który zadbał o scenografię, pana Tomasza Kubisa, który przygotował animacje oraz pani Beaty Solińskiej, która zadbała o charakteryzację występujących.

Pani Beata Paszak dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, podziękowała wszystkim wykonawcom i ich opiekunom, za niesamowite emocje, których dostarczyli widowni. Pani dyrektor zwróciła się także do rodziców uczesyników MDK, dziękując im za zaangażowanie i pomoc w realizowaniu pasji swoich dzieci.

 

Serdeczne podziękowania składamy także Dyrekcji i całemu Zespołowi Centrum Kultury i Sztuki, za wszelką życzliwosć i pomoc w zrealizowaniu spektaklu.